A SZENT PANTELEIMON KARITÁSZ KÁRPÁTALJAI GÖRÖGKATOLIKUS JÓTÉKONYSÁGI SZERVEZET FELHÍVÁSA

A Szent Panteleimon Karitász Kárpátaljai Görögkatolikus Jótékonysági Szervezet felhívással fordul a jószándékú, adakozni kívánó emberekhez. A kialakult helyzetben nagyon sok kérés és gyorsan megoldandó feladat hárul ránk a Kárpátaljára érkező, és az itt maradt rászorulók ellátására.
Jelen pillanatban a tárgyi adományok átjuttatása a határon komplikált. Ebből kifolyólag azonnali segítségként a pénzbeli adományok azok, amelyeknek most a legnagyobb hasznát vesszük, ugyanis ezeket azonnal fel tudjuk használni az ellátáshoz szükséges dolgok beszerzésére (élelmiszer, higiéniai szerek, stb.). – Az adományokat a Palágykomróci Görög Katolikus Egyházközség magyarországi számlájára fogadjuk, ahonnan az adományok el tudnak jutni hozzánk.

A számla adatai a következők: 

  • Számlatulajdonos teljes neve: Palágykomoróci Görög Katolikus Egyházközség
  • Számlaszám: 111007028500124559000005
  • IBAN számlaszám: HU78 111007028500124559000005
  • A számlavezető bank SWIFT kódja: CIBHHUHB
  • A számlavezető bank neve: CIB BANK


További információ: szentpanteleimonkaritasz@gmail.com

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük